Logo

Co się sprawdziło i na co czekamy? Podsumowanie 2022 i trendy na 2023 rok

Date

Thursday, December 8, 2022

Time

10:00 AM Europe/Warsaw

Convert to my timezone
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
Required fields
If you have already registered and can't locate your registration confirmation email, click here!
The email address is incorrect. Please double-check your email address.

A confirmation email with logging details has been sent to the provided email.

System configuration test. Click here!

Agenda"Content Boost: content marketing od A do Z" to kontynuacja cyklu bardzo popularnych autorskich warsztatów Marty Hordyjewskiej, ekspertki w dziedzinie marketingu treści agencji Scoop. Celem webinarów jest pomaganie firmom oraz specjalistom zajmującym się content marketingiem w tworzeniu jakościowych treści. Wśród szkoleń znajdują się kursy o tematyce ogólnej, jak i poświęcone konkretnym zagadnieniom content marketingu. Warsztaty przygotowywane są w odniesieniu do zmieniającej się dynamicznie (contentowej i nie tylko) rzeczywistości, więc masz gwarancję, że zawsze otrzymasz praktyczną i aktualną dawkę informacji! Potwierdzają to bardzo liczne pozytywne opinie uczestników, a w webinarach wzięło dotąd udział ponad 1500 osób.

Presenter

Miss Marta Hordyjewska

Autorka bardzo popularnego (ponad 1500 uczestników) i zbierającego znakomite recenzje cyklu "Content Boost" poświęconego tajnikom marketingu treści.
Pracuje w agencji content marketingowej Scoop (część Grupy AdNext) na stanowisku Head of Growth. Odpowiada za prowadzenie webinarów, szkoleń i warsztatów, a także za wsparcie merytoryczne i sprzedażowe dla Klientów oraz Pracowników AdNext. Występuje w roli eksperta content marketingu podczas wydarzeń branżowych, działa w Content Academy Polska. Prowadziła również zajęcia na SKN Marketingu dla Szkoły Głównej Handlowej, jest wykładowczynią Akademii Leona Koźmińskiego.
Doświadczenie zdobywała w Leadbullet oraz w Wirtualnej Polsce, gdzie odpowiadała za sprzedaż produktów online'owych oraz rozwiązań content marketingowych.